Biz Kimiz?

Kamu ve özel sektördeki tecrübelerimizi müşteri taleplerine göre, güven eksenli yaklaşımımızla çözüme kavuşturmak üzere kurulmuş bir firmayız. Firmamız; ölçmeye dayalı ihtiyaçların, modern teknikleri barındıran yöntemlerle tamamlanmasını sağlayacak donanım, yazılım ve hibrit çözüm geliştirilmesine yönelik olarak 2017 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız içinde yer alan çözümlerimizle, kendini yenileyen, geleceği yönetebilecek ürün ve hizmetlerle sektörde yer edinmeyi hedefleyen dinamik yapımızla sürekli gelişim içerisindeyiz.

Hayal kurmaktan çekinmeyin, gecikmeyin! Hayallerinizi ilgi ile büyütün ve gayret edin.

Geleceğe yön verecek çözümler, ihtiyaçlardan filizlenen hayallerinizden beslenir.
Sevgi ve saygılarımla.

Yasin ERKAN
Gn.Md.

Vizyonumuz

İçerisinde ölçüm gereksinimi olan projelerdeki donanım ve yazılımları yerli imkanlar ile geliştirerek müşteriye özgü çözümler sunmak ve sektör içerisinde kendimize güvenilir bir yer edinmektir.

Misyonumuz

Gelecekte firmamızın varlığını sürdürebilecek ürün ve hizmetleri, güven ekseninde müşterilerimize taşıyabilmektir. Bu alandaki birikim ve tecrübelerimizi dünya ölçeğinde talep edilen noktalara taşımak ve geleceği hayal etmektir.

Kalite Politikamız

Nitelikli ürün ve hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, yasal şartlara uygunluk içerisinde sürekli gelişim, eğitim ve farkındalık ile sektörde başarı ve çözüm odaklı lider bir firma haline gelmektir.